Pracownik magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe

Miejsce pracy: Niemcy
Nasza grupa, HPD Group, jest dostawcą usług personalnych dla wszystkich, którzy oczekują więcej! Cieszymy się, że jesteś tutaj.

Oprócz naszych fachowych kompetencji, szczególny nacisk kładziemy na pozytywną atmosferę w pracy oraz zadowolenie naszych pracowników. Nasi pracownicy korzystają z licznych benefitów i możliwości rozwoju zawodowego, a także wspieramy ich w rozwoju zarówno osobistym, jak i zawodowym.

Dla naszego klienta z branży logistycznej szukamy Ciebie na stanowisko:
Twoje zadania:
  • Zbieranie zamówień
  • Pakowanie i skanowanie produktów
  • Kontrola jakości towarów
  • Prace magazynowe
  • Obsługa wózka widłowego
  • Praca ze skanerem
Oczekujemy od Ciebie:
  • Przynajmniej roku doświadczenia w pracy magazynowej
  • Chęci do pracy zmianowej
  • Podstawowej znajomości niemieckiego
Nasza oferta:
  • Stawka początkowa: 14,67 €/godz., podwyżka do 15,23 € od marca 2025
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Bonusy świąteczne i urlopowe
  • Do 30 dni wolnego w roku
  • Stała umowa na pełen etat
  • Ogromna możliwość przejścia do pracy bezpośrednio u klienta
  • Zapewnione ubranie robocze
  • Opieka polskojęzycznego koordynatora
  • Zapewnione zakwaterowanie
  • Dodatek 25% za pracę w nocy