Dyspozytor transportu samochodowego

Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Miejsce pracy: Stara Niedziałka
Numer: StPr/24/864
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie zleceń transportowych; ustalanie harmonogramów przewozów, wydawanie dyspozycji przewozu kierowcom, planowanie i rozliczanie pracy kierowców i pojazdów, kontrolowanie kosztów jednostkowych poszczególnych kursów, prowadzenie i przechowywanie dokumentacji przewozowej, bezpośredni kontakt z klientami i rozwiazywanie na bieżąco problemów związanych z frachtami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: białoruski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: dokładność, umiejętność nawiązywania kontaktów
Uprawnienia: Exel podstawowy
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Stara Niedziałka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim