Kierowca busa (kat. B)

Bresland Sp. z o.o. to Agencja Pośrednictwa Pracy z ponad jedenastoletnim stażem. Swoje działania ukierunkowaliśmy na niemiecki rynek spedycyjno-transportowy oraz polskich kierowców zawodowych, którzy szukają pracy za granicą. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwala nam sprostać wymaganiom firm transportowych na terenie Niemiec i jednocześnie spełnić oczekiwania kierowców.

Miejsce pracy: Niemcy, Hannover
 Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie busa kategorii B
  • Dostarczanie paczek na krótkich trasach
  • Praca od poniedziałku do soboty w systemie dziennym
Oczekiwania:
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
Co oferujemy:
  • Stawki godzinowe zależne od lokalizacji: Monachium – 15€, Düsseldorf – 14,50€, Koblenz – 14,50€, Hannover – 14€
  • Dieta dzienne wynosząca 14€
  • Dodatek paliwowy około 100€ miesięcznie (netto w Düsseldorfie, brutto w Hannoverze)
  • Możliwość zorganizowania zakwaterowania w pokoju dwuosobowym za 400€
  • 23 dni urlopu w roku
  • Zatrudnienie na warunkach niemieckiej umowy o pracę