Kierowca ciągnika rolniczego

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Lubelskim
Miejsce pracy: Rogóźno-Kolonia
Numer: StPr/24/0625
OBOWIĄZKI:
Obsługa ciągnika rolniczego wraz z osprzętem podczas prac polowych w ramach świadczonych usług. Konserwacja ciągnika wraz z osprzętem. Przygotowanie gleby do prowadzenia upraw rolnych. Wywóz gałęzi po uprzątnięciu posesji. Wywóz śniegu z posesji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: bez znaczenia
Wykształcenie: średnie branżowe, kierunek: bez znaczenia
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, kierunek: bez znaczenia
Wykształcenie: podstawowe
Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: bez znaczenia
Wykształcenie: gimnazjalne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. T
Uprawnienia: dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe, predyspozycje, znajomość języków obcych bez znaczenia

Miejsce pracy:

Rogóźno-Kolonia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Lubelskim