Kierowca kat. B

Bresland Sp. z o.o. to Agencja Pośrednictwa Pracy z ponad jedenastoletnim stażem. Swoje działania ukierunkowaliśmy na niemiecki rynek spedycyjno-transportowy oraz polskich kierowców zawodowych, którzy szukają pracy za granicą. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwala nam sprostać wymaganiom firm transportowych na terenie Niemiec i jednocześnie spełnić oczekiwania kierowców.

Miejsce pracy: Niemcy, Hannover
Nr ref.: 706/33/B
Opis stanowiska:
  • praca na busie kat. B
  • trasy krótkie
  • towar: paczki dla Amazon
  • zmiany dzienne
  • praca bez systemu od pon. do sob.
Wymagania:
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie podstawowym
Oferujemy:
  • wynagrodzenie:
    • Monachium – 15€/h
    • Düsseldorf: 14,50€/h
    • Koblenz: 14,50€/h
    • Hannover: 14€/h
  • diety 14€
  • dodatek paliwowy ok. 100€/mies. netto w Düsseldorf, a w Hannover brutto
  • możliwość relokacji - zakwaterowanie w pokoju 2 os. płatne 400€
  • 23 dni urlopu
  • niemiecka umowa o pracę!