Kierowca mechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Strzeszkowice Duże
Numer: StPr/24/2356
OBOWIĄZKI:
•Diagnozowanie i dokonywanie napraw w samochodach ciężarowych i naczepach•Mobilna naprawa pojazdów ciężarowych na terenie Europy•Kontrola zasadności napraw pojazdów•Współpraca w zakresie doboru i zakupu części zamiennych do floty użytkowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: umiejętność obsługi oraz napraw pojazdów ciężarowych i naczep
Uprawnienia: Prawo kat. B
Uprawnienia: dokładność posługiwanie się sprzętem elektro-mechanicznym ogólnego przeznaczenia

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : •Gotowość do pracy na terenie całej Europy[Umiejętność 1] : •Umiejętność obsługi oraz napraw pojazdów ciężarowych i naczep

Miejsce pracy:

Strzeszkowice Duże

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie