Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim
Miejsce pracy: Żabia Wola (pow. grodziski, gm. Żabia Wola), Żabia Wola
Numer: StPr/24/0346
OBOWIĄZKI:
Prace polegające na obsłudze wózków jezdniowych (widłowych) oraz maszyn: celafoniarki, foliarki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych) (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: obsługa skanera ręcznego

Wymagania inne:

Wytrzymałość fizyczna. Praca w temperaturze -18*C, +3*C, +15*C.Umiejętność obsługi maszyn: celafoniarki, foliarki.

Miejsce pracy:

Żabia Wola

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim