Kierowca samochodu dostawczego w transporcie międzynarodowym

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Miejsce pracy: Rumia
Numer: StPr/24/1711
OBOWIĄZKI:
a) dokonywanie na podstawie każdorazowego, ustalonego i uzgodnionego rozkładu przewozu towarów pojazdami o masie nieprzekraczającej 3,5 tony, na terenie Rzeczpospolitej Polskiej oraz za granicą w celu przewiezienia ładunku z miejsca jego pobrania do miejsca przeznaczenia oraz załatwieniu wszelkich spraw formalnych i organizacyjnych związanych z pobraniemładunku, jego przewozem, ocleniem i wydaniem ładunku upoważnionemu odbiorcy, b) dbanie o powierzony towar, c) dbanie o powierzony pojazd służący do wykonania usługi przewozu, d) czuwanie nad stanem technicznym pojazdu podczas wykonywania usługi przewozu towarów. e) sprawdzanie zgodności powierzonego towaru z dokumentami przewozowymiprzy zachowaniu wszelkich wymogów bezpieczeństwa, wymogów przewidzianych przepisami prawa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rumia

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie