Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie
Miejsce pracy: Łochów
Numer: StPr/24/0552
OBOWIĄZKI:
organizowanie stanowiska pracy kierowcy samochodu dostawczego z uwzględnieniem przepisów prawa pracy, przepisów BHP, ochrony środowiska; przygotowywanie samochodu dostawczego do jazdy oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonania zadania; planowanie optymalnej trasy przejazdu, oraz opracowanie tras alternatywnych; kierowanie samochodem dostawczym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: chęć do pracy

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : punktualność[Umiejętność 1] : uczciwość[Inne] : umowa zlecenia 160 godzin w miesiącu , 30,30 zł brutto za godzine

Miejsce pracy:

Łochów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 848 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie