Koordynator / Koordynatorka ds. Logistyki i Jakości

Miejsce pracy: Gorzyczki
Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie zmianami i nadzorowanie pracy magazynowej w sektorze e-commerce.
  • Zapewnienie realizacji celów operacyjnych zgodnie z planem i standardami jakości.
  • Kierowanie, motywowanie i wspieranie zespołu, usuwanie przeszkód operacyjnych.
  • Współpracowanie z innymi działami w celu poprawy procesów i satysfakcjonującej realizacji zamówień.
  • Aktywne dbanie o wysoką kulturę bezpieczeństwa pracy.
  • Przydział zadań w celu maksymalizacji produktywności.
  • Podejmowanie działań zgodnych z poleceniami przełożonych.
  • Udzielanie informacji zwrotnej i coaching pracowników.
  • Podnoszenie swojej wiedzy operacyjnej.
Wymagania:
  • Średniozaawansowana znajomość języka angielskiego (B1-B2).
  • Umiejętności obsługi komputera i pakietu MS Office.
  • Wiedza o lean management.
  • Umiejętność detalicznej analizy i optymalizacji procesów.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Umowę o pracę.
  • Pełen etat.