Lider Zespołu Pracowników Magazynowych

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.  - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

(różne lokalizacje na terenie całych Niemiec)

Zakres obowiązków:
  • Nadzór nad zespołem pracowników w magazynie renomowanej firmy logistycznej w Niemczech.
  • Szkolenie nowych pracowników magazynowych.
  • Wykonywanie zadań administracyjnych tj. zarządzanie dokumentacją pracowniczą.
  • Wsparcie w przyjmowaniu nowych pracowników i koordynacji projektów.
  • Komunikacja z centralą w Krakowie i głównym koordynatorem w Niemczech.
  • Wykonywanie prostych tłumaczeń ustnych oraz innych czynności pomocniczych.
Kwalifikacje:
  • Dobra lub bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Doświadczenie na kierowniczych stanowiskach w branży logistycznej lub produkcyjnej będzie atutem.
  • Rzetelność i elastyczność czasowa w pracy.
Co oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat na warunkach niemieckich.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Bezpłatne zakwaterowanie w jednoosobowym mieszkaniu.
  • Rekompensata za dodatkowe wydatki, np. paliwo.
  • Możliwości zawodowego rozwoju i szkoleń.