Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Logistyk
Miejsce pracy: Leszno
Numer: StPr/24/0850
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie dokumentów oraz nadzór nad ruchem muzealiów w Muzeum,- prowadzenie ksiąg inwentarzowych i nadzór nad inwentarzem elektronicznym zbiorów Muzeum,- nadzór nad ewidencjonowaniem i inwentaryzacją zbiorów,- nadzór nad magazynami zbiorów,- nadzór nad zabezpieczeniem zbiorów,- prowadzenie kontroli zbiorów,- nadzór nad zasobami bibliotecznymi Muzeum,- nadzór nad procesami digitalizacji zbiorów i dokumentacji wizualnej kolekcji,- nadzór nad procedurą zakupów, przyjmowania darowizn, przyjmowania i zwrotu depozytów oraz ruchu muzealiów,- sporządzanie umów użyczenia, wypożyczenia i protokołów zdawczo-odbiorczych na podstawie danych przekazywanych od kuratorów zbiorów i/lub instytucji zewnętrznych,- realizowanie sprawozdawczości w zakresie zbiorów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: Logistyk
Uprawnienia: Znajomość pakietu MS Office

Wymagania inne:

- wykształcenie wyższe o kierunku logistyk,- obsługa komputera: pakiet MS Office, w szczególności excel,- umiejętność obsługi urządzeń biurowych,- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Miejsce pracy:

Leszno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 666 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie