Magazynier- operator wózka widłowego

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/24/0752
OBOWIĄZKI:
- Praca w logistyce wewnętrznej- Obsługa obszaru wejścia nowych dostaw- Kompletacja zleceń produkcyjnych- Mile widziana znajomość systemu SAP- Praca w systemie dwuzmianowym (6:00 do 14:00 oraz 14:00 do 22:00)- Praca związana z wysiłkiem fizycznym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wymagania: Uprawnienia UDT do obsługi wózków transportu bliskiego, Umiejętność pracy w zespole, Dbałość o jakość wykonywanej pracy, Chęć do podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Oferujemy: Płaca adekwatna do posiadanych umiejętności, Zatrudnienie na umowę o pracę, Opieka medyczna, Liczne świadczenia socjalne. Opis stanowiska: - Praca w logistyce wewnętrznej- Obsługa obszaru wejścia nowych dostaw- Kompletacja zleceń produkcyjnych- Mile widziana znajomość systemu SAP- Praca w systemie dwuzmianowym (6:00 do 14:00 oraz 14:00 do 22:00)- Praca związana z wysiłkiem fizycznym

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach