Magazynier / Pomocnik (m/w/d)

Amazon Kaiserslautern szuka ciebie!

Szukasz ekscytującego wyzwania w dynamicznym otoczeniu?
Oferujemy młodym talentom szansę na bezpośredni start jako magazynier u klienta!

Miejsce pracy: Niemcy, Kaiserslautern
Wymagania:
  • Podstawowy poziom językowy B1 w języku niemieckim lub angielskim
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy zespołowej
Obowiązki:
  • Przyjmowanie i wydawanie towarów
  • Organizacja i utrzymanie porządku w magazynie
  • Współpraca z zespołem
Czas pracy i miejsce:
  • Jedna zmiana (zmiana poranna lub popołudniowa)
  • Kaiserlsautern, Niemcy
Szczegóły umowy:
  • Zmiana poranna: Umowa na 1 rok (z opcją przedłużenia)
  • Zmiana popołudniowa: Umowa na 18 miesięcy (z opcją przedłużenia)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie:
    • 14 euro za godzinę w pierwszym roku
    • 15,07 euro za godzinę w drugim roku
    • 17,05 euro za godzinę po dwóch latach
Dodatkowe korzyści:
  • Relocation Bonus/SignOn Bonus
  • Dwie linie autobusowe obsługujące zmiany poranną i popołudniową, bezpośrednio do stacji Amazon
  • Bezpłatny bilet na busa o  wartości 50 euro Netto
    • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
    • niemiecka umowa bezpośrednio w Amazon
Dlaczego u nas?
  • Różnorodne możliwości rozwoju
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Interesujące oferty szkoleniowe