Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Magazynier
Miejsce pracy: Kominy
Numer: StPr/24/0238
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie dostaw towarów; planowanie przestrzeni magazynowej; rozkładanie towaru w magazynie; wydawanie towaru z magazynu; sprawdzanie zgodności towarów z fakturą lub dokumentem WZ; czynności związane z wysyłką towaru; regularna inwentaryzacja magazynu; współpraca z innymi działami firmy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, prawo jazdy kat. B, sprawność oraz siła fizyczna, umiejętności logistyczne, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, uczciwość------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------DOFINANSOWANIE DO WYNAGRODZENIA ZA ZATRUDNIENIE SKIEROWANEGO UCZESNIKA PROJEKTU PIOTAŻOWEGO (do 30 roku życia)------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Godz. pracy od 8:00 do 16:00

Miejsce pracy:

Kominy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy