Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu
Magazynier
Miejsce pracy: Bircza
Numer: StPr/24/0473
OBOWIĄZKI:
przestrzeganie zasad BHP, przepisów ppoż. i ochrony środowiska na stanowisku pracy, przyjmowanie towarów do magazynu, odbiór ilościowy i jakościowy towarów, wydawanie towarów z magazynu na podstawie dowodów rozchodowych, rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej, zabezpieczenie ich przed zepsuciem, zniszczeniem i kradzieżą, prawidłowe oznakowanie składowanych towarów, utrzymanie porządku i czystości w magazynie i na zewnątrz magazynu, sporządzanie dokumentacji magazynowej, czynny udział w inwentaryzacjach, ponoszenie odpowiedzialności materialnej za powierzone towary i środki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania dodatkowe:

Zawód: Magazynier

Wymagania inne:

Wykształcenie minimum średnie.Oferta adresowana dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Przemyślu

Miejsce pracy:

Bircza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu