Magazynier

Magazynier
Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie i wydawanie towarów, sprzętów, ubrań itp;
  • obsługa urządzeń magazynowych (wózek widłowy, komputer itp),
  • kontrola stanów magazynowych,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe;
  • prawo jazdy kat. B;
  • odpowiedzialne, uczciwe podejście do pracy;
  • obsługa komputera;
  • uprawnienia na wózki widłowe;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • świadczenia pracownicze wynikające z zatrudnienia np. ubezpieczenie, opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów itp..
Proszę o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r.”