Magazynier

Toyota Material Handling poszukuje osób na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Jaktorów k. Grodziska Mazowieckiego

Godziny pracy: 8:00-16:00/ 11:00 - 19:00

Zakres obowiązków:
  • rozładunek i załadunek części zamiennych do wózków widłowych
  • dbanie o prawidłowy przepływ towarów i dostaw w magazynie oraz ich kontrola jakościowo-ilościowa
  • wystawianie i kontrola przyjmowanych dokumentów magazynowych
  • ochrona składowanych towarów przed uszkodzeniem i utratą ich wartości
  • ręczna kompletacja towaru
  • inne prace magazynowe zlecone przez przełożonego
Oczekiwania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • odpowiedzialność, dokładność, zdyscyplinowanie
  • umiejętność obsługi komputera w stopniu dobrym (MS Office)
Mile widziane:
  • uprawnienia operatorskie na wózki widłowe
  • wykształcenie średnie techniczne
Oferujemy:
  • stawkę godzinową
  • umowę zlecenie na min. 6 miesiące – z możliwością przedłużenia
  • możliwość uzyskania uprawnień operatorskich na wózki widłowe
  • profesjonalne wdrożenie
  • piłkarską drużynę firmową – piłka nożna
  • dofinansowanie do posiłków
Administratorem danych jest TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Jaktorowie 96-313, Potockiego 1A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.