Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Magazynier
Miejsce pracy: Podkonice Duże
Numer: StPr/24/1063
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie i wydawanie towarów. Sporządzenie i prowadzenie dokumentacji magazynowej. Uczestnictwo w czynnościach reklamacyjnych. Obsługa komputera. Obsługa systemu zarządzania magazynem VOICE/WMS. Udział w inwentaryzacjach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: BARDZO DOBRA OBSŁUGA KOMPUTERA
Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole

Wymagania inne:

Doświadczenie pracy na magazynie w zawodach: magazynier lub robotnik magazynowy lub pokrewne. Mile widziana znajomość języków: gruziński, uzbecki lub/i tadżycki, mołdawski, kazachski dla ułatwiania komunikacji z pracownikami cudzoziemcami pracującymi na magazynie

Miejsce pracy:

Podkonice Duże

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim