Magazynowy pakowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Baniocha
Numer: StPr/24/2289
OBOWIĄZKI:
sortowanie materiałów i produktów, kompletowanie, pakowanie wyrobów do odpowiednich opakowań według przyjętych standardów, układanie gotowych zamówień według obowiązujących przy danym zleceniu wymogów, zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem, sprzątanie/segregowanie kartonów, utrzymanie porządku na swoim stanowisku pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

umiejętność: obsługa skanera, umiejętność: obsługa wózka elektrycznego, minimum 2 miesiące doświadczenia na danym stanowisku, dyspozycyjność – praca zmianowa predyspozycje do ciężkiej pracy fizycznej, zdolności manualne, cierpliwość, współpraca grupowa, bardzo mile widziana podstawowa znajomość języka białoruskiego (praca w zespole pochodzenia białoruskiego)

Miejsce pracy:

Baniocha

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 28,11 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie