Operator logistyki wewnętrznej

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie
Miejsce pracy: Braniewo
Numer: StPr/24/0111
OBOWIĄZKI:
Rodzaj prac: pracownicy będą wykonywać prace związane z obsługą wewnętrznej logistyki firmy.Ogólny zakres obowiązków: obsługa logistyczna przez operatora, przemieszczanie naczep, przyczep na stanowiska rozładunkowe lub załadunkowe, transport materiałów odpadów poprodukcyjnych do magazynu zewnętrznego oraz obsługa logistyczna, obsługa logistyczna przez operatora kontenerów transportowych z odpadami poprodukcyjnymi, obsługa logistyczna przez operatora względem opakowań po surowcach dostarczanych na potrzeby produkcji ze wskazaniem punktu odbioru takowych opakowań, obsługa logistyczna przez operatora wewnętrznych dróg transportowych i placów manewrowych w okresie zimowym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Umiejętności: manualne, intelektualne w prowadzeniu sprzętu logistycznego takiego jak sprzęt Logistyczny CASE IH FARMALL 110C po przeszkoleniu przez pracodawcę.Doświadczenie zawodowe: mile widziane, szkolenia logistyczne będą przeprowadzane przez firmę.

Miejsce pracy:

Braniewo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie