Operator wózka widłowego wysokiego składu

Masz uprawnienia na wózki widłowe? Wykorzystaj swoje umiejętności w Niemczech i zarabiaj w EURO! Czeka praca w magazynie logistycznym z częściami samochodowymi! Sprawdź szczegóły ;)
Miejsce pracy: Niemcy, Lipsk
CO OFERUJEMY?
  • Świetną stawkę godzinową 16,00€/h! + dodatki za nocki i weekendy
  • Gwarantowane kontraktem minimum 151 godzin pracy w miesiącu
  • Zakwaterowanie wysokiej jakości z darmowym Wi-Fi
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
  • Stabilną pracę dwuzmianową (od poniedziałku do soboty)
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
  • Całkowicie zdalny proces rekrutacji – bez wychodzenia z domu!
  • Pomoc w organizacji wyjazdu za granicę
  • Możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych i przejęcia przez klienta lub rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO
  • Możliwość ubiegania się o Kindergeld i zwrot podatku w Niemczech
OBOWIĄZKI
  • Obsługa wózka widłowego w celu transportowania części samochodowych
  • Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
  • Kompletowanie zamówień ze skanerem
WYMAGANIA
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Min. 6 mies. doświadczenia
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)