Pakowacz / Komisjoner

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k. - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Miejsce pracy: Gnarrenburg

Miejsce pracy: Gnarrenburg (Niemcy)

Znajomość języka nie jest wymagana!

Mile widziane również pary!

Opis stanowiska:
  • Prace magazynowe związane z lampami i oświetleniem
  • Kompletowanie zamówień
  • Rozładunek i pakowanie produktów
  • Działania pomocnicze
Czego oczekujemy:
  • Punktualność i dyspozycyjność na całodzienny etat
  • Możliwość dojazdu (dostarczamy mieszkanie firmowe, wymagany 1 samochód na grupę)
  • Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego
  • Zapraszamy również pary lub grupy, które mogą mieszkać i pracować razem na tej samej zmianie
Co oferujemy:
  • Umowa na pełen etat zgodnie z niemieckim prawem pracy; możliwość skrócenia piątku
  • Pomoc w zakwaterowaniu – pokrywamy ok. 70% kosztów wynajmu
  • Wynagrodzenie 14,50 EUR brutto/godz. plus dodatki
  • Całodobowe wsparcie koordynatora projektu