Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
Miejsce pracy: Koniusza
Numer: StPr/24/0603
OBOWIĄZKI:
Podstawowe czynności produkcyjne – pakowanie i przygotowanie produktów do magazynowania; obsługą pakowaczki, maszyn, obsługą procesów produkcyjnych zgodnie z wyznaczonymi standardami; realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym; dbanie o porządek na stanowisku pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

[Inne] : Doświadczenie jest wymagane, min. 3 mies. na stanowisku pakowacz ręczny w zakładach/halach produkcyjnych, w piekarniach. Miłe wiedziane posługiwanie językiem angielskim. Miejsce wykonywania pracy – 32-104, Koniusza. Ul. Posądza, 128. Wynagrodzenie - 28,10 zł brutto/h na umowie zlecenia. Pracownik ma pracować 40h tygodniowo. System czasu pracy – trzyzmianowy.

Miejsce pracy:

Koniusza

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach