Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/24/2119
OBOWIĄZKI:
Ręczne pakowanie towarów delikatnych i cennych, wymagające szczególnej staranności (np. elementy elektroniki, szkło, komponenty techniczne).Wykorzystanie technologii ochrony produktów, takich jak systemy piankowe, folia bąbelkowa o wysokiej gęstości i systemy amortyzacji wstrząsów.Monitorowanie jakości paczek w czasie rzeczywistym oraz przygotowanie raportów po wykonawczych. Praca z systemami pick-by-light i pick-by-voice, w celu efektywnego i dokładnego kompletowania zamówień.Komisjonowanie i pakowanie przesyłek, zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów. Praca z automatycznymi systemami sortowania i etykietowania przesyłek (np. systemy skanowania RFID, automatyczne etykietownice). Pakowanie towarów zgodnie z wymaganiami eksportowymi (z uwzględnieniem regulacji celnych i międzynarodowych stand)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
Uprawnienia: komunikatywność, wysoka kultura osobista
Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole

Wymagania inne:

[Inne] : Pożądana umiejętność obsługi zaawansowanego systemu zarządzania magazynem (WMS) do planowania

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie