Pomocnik magazyniera

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Miejsce pracy: Duchnice
Numer: StPr/24/0614
OBOWIĄZKI:
Pomoc w przyjmowaniu towarów do magazynu, składowanie towaru, kompletowanie towaru oraz jego rozsyłka, współpraca z klientami i dostawcami, ciągłe monitorowanie zapasów magazynowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: uzbecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: azerski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: turecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagana jest znajomość jednego z wymienionych języków obcych. Języki obce są potrzebne do nawiązania kontaktu ze współpracownikami.

Miejsce pracy:

Duchnice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego