Pracownik magazynowy z uprawnieniami do obsługi wózków widłowych

AJ Profibud, renomowana firma budowlana z Chmielnika, działająca z powodzeniem od 2005 roku, zajmuje się szerokim zakresem prac ogólnobudowlanych, inżynieryjnych, instalacyjnych oraz wykończeniowych.

W związku z dynamicznym rozwojem i realizacją projektów poszukujemy pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy: Chmielnik (pow. rzeszowski, gm. Chmielnik)
Zadania:
  • Utrzymywanie porządku w magazynie.
  • Prawidłowe zabezpieczanie i rozmieszczanie towarów.
  • Sprawnie realizowanie zamówień klientów.
Oczekiwania:
  • Sumienność.
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego.
  • Prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w rozwijającej się firmie.
  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności.
  • Korzystne ubezpieczenie grupowe.
  • Perspektywy rozwoju zawodowego.