Pracownik magazynu odpadów

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/24/1860
OBOWIĄZKI:
Dbałość o poprawny i stabilny przepływ surowców, materiałów pomocniczych wyrobów gotowych itp., gwarantujące utrzymanie ciągłości produkcji. Rzetelna rejestracja realizowanych przesunięć wyrobów, komponentów itp. pomiędzy magazynami, produkcją w systemie informatycznym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Operator wózka widłowego
Uprawnienia: praca w zespole

Wymagania inne:

uprawnienia: kierowanie wózkiem jezdniowym, bezpieczna wymiana butli gazowych w wózkach jezdniowych, wykształcenie min zawodowe, posiadanie min 1 rok doświadczenia w pracy na magazynie oraz min 1 rok praktyki na wózkach widłowych, posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie