Pracownik Magazynu / Operator Suwnicy

ODMET S.A. to polska stabilna firma z 30-letnią tradycją.

Zajmujemy się dystrybucją wyrobów hutniczych.
Aktualnie poszukujemy do pracy w Siedlcach:

Miejsce pracy: Siedlce, ul. Brzeska 120
Oczekiwania:
  • doświadczenie na stanowisku magazyniera;
  • uprawnienia do obsługi suwnic;
  • znajomość asortymentu wyrobów hutniczych – mile widziane;
  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • dyspozycyjność i punktualność.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjny system nagród miesięcznych;
  • terminowość wypłat wynagrodzeń;
  • pełną składkę ZUS na całość wynagrodzenia;
  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy;
  • szkolenia wstępne i stanowiskowe;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • program poleceń pracowniczych;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • imprezy firmowe.
Opis stanowiska:
  • praca fizyczna na magazynie wyrobów hutniczych w hali oraz na powietrzu,
  • podczepianie zawiesi do transportu suwnicą,
  • rozładunek i załadunek towaru na placu magazynowym,
  • wydawanie towaru klientom,
  • kontrola wzrokowa, mierzenie, ważenie.
  • Możliwość awansu na stanowisko obsługi linii do ciecia poprzecznego blach.