Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Holandia, Veghel

(BONUS 250 EUR)

16,37 €/h brutto

z dodatkiem urlopowym i rezerwami na poczet dni urlopu

Zakres obowiązków:
  • sortowanie towarów
  • pakowanie
  • kompletowanie zamówień
Oferujemy:
  • bonus 250 EUR
  • możliwość wyjazdu w parach lub grupie
  • kontrakt holenderski
  • tygodniowe wypłaty
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dobra sprawność fizyczna
Mile widziane:
  • prawo jazdy kat. B
E&A to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu!

Zaoferujemy Ci szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj na wybrane stanowisko, które najbardziej spełnia Twoje oczekiwania. Zapraszamy!
Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych dokumentów. Nadesłane dokumenty powinny zawierać następujące oświadczenie kandydata: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych dla potrzeb realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ). Jednocześnie potwierdzam, iż zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest E&A Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kołłątaja 3/1 w Opolu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne."