Pracownik produkcji / pakowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Miejsce pracy: Sieniawa
Numer: StPr/24/1102
OBOWIĄZKI:
Wspomaganie recyklingu odpadów gumowych i z tworzyw sztucznych. Praca z ogólnie przyjętymi zasadami BHP i organizacji pracy. Noszenie odpowiedniej odzieży wierzchniej, przestrzeganie zasad i regulaminu miejsca pracy. Badania Medycyny Pracy i podpisanie umowy w siedzibie firmy ( Ruda Śląska )
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Inne] : Praca od poniedziałku do niedzieli po 8 lub 12 godzin dziennie. Ok. 40 godzin tygodniowo. Możliwe nadgodziny. System wynagrodzenia godzinowy. Dojazd do pracy na koszt pracownika.Miejsce wykonywania pracy : Sieniawa 37-530, Wylewa 244 oraz teren całego kraju, w zależności od zlecenia.

Miejsce pracy:

Sieniawa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku