Robotnik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Pietrzykowice (pow. wrocławski, gm. Kąty Wrocławskie), Pietrzykowice
Numer: StPr/24/3791
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie zleceń polegających na magazynowaniu, przechowywaniu towaru i przygotowywaniu zamówień do wysyłki.Około 160 godzin pracy miesięcznie, dyspozycyjność w godz.: 06:00-16:45, 18:00-04:45.Umowa zlecenie w ramach pracy tymczasowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Robotnik magazynowy
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: ZDOLNOŚCI MANUALNE
Uprawnienia: obsługa skanera

Wymagania inne:

wykształcenie: brak wymagań,staż pracy: 2 miesiące, mile widziane doświadczenie w magazynowaniu, mile widziane osoby z wcześniejszym doświadczeniem w branży i motywacją do pracy,obsługa skanera,zdolności manualne

Miejsce pracy:

Pietrzykowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 do 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu