Robotnik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Magnice
Numer: StPr/24/3906
OBOWIĄZKI:
sortowanie towarów do wysłania, umieszczanie towaru na regałach, pakowanie i kompletowanie towaru zamówieniami (towary zakupione na stronie internetowej); praca ze skanerem (ze znakami graficznymi); utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy. Forma umowy: umowa zlecenie od 10.10.2024 na 18 miesięcy , 38,5 godziny tygodniowo, wymagana pełna dyspozycyjność od godziny 5 do 13.00 oraz 13.00-21.00 - również w weekendy. Oferta w ramach pracy tymczasowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Robotnik magazynowy
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie brak lub niepełne podstawowewymagany dobry stan zdrowia, mile widziane 2 miesiące doświadczenia na tym stanowisku w ostatnim roku, chęć do pracy i zaangażowanie

Miejsce pracy:

Magnice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 do 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu